Kunst in Lissewege

Kunst in Lissewege

Lissewege is een kunstdorp waar in de zomer veel kunstenaars hun werken tentoonstellen. Je vindt er kunstgalerijen, een kunstencentrum en een beeldenroute.

De Beeldenroute Beelden in het witte dorp

Elk jaar organiseert kunstenaar Gratien Dendooven een beeldenroute vanaf het eerste volledige weekend van juli tot en met het voorlaatste weekend van september. Meer informatie over de beeldenroute vind je in via de pagina Beelden in het witte dorp.

Kunstencentrum ’t Vaartje

In juli en augustus kan je het kunstencentrum ’t Vaartje bezoeken, zie onze pagina over kunstencentrum ’t Vaartje voor meer informatie. Het is een plaats waar kunstenaars een plaats vinden om hun werk voor te stellen en waar je allerlei workshops kan volgen. Blinden en slechtzienden tonen er hun werk. Mits afspraak kan je de Dark Art Room bezoeken. Je kan er iets drinken en eten en allerlei activiteiten bijwonen. Een promofilmpje van Focus-WTV geeft meer uitleg over de werking van het kunstencentrum ’t Vaartje:

Lisseweegs Vaartje 28, +32 473 74 03 85, www.tvaartje.be

Kunstgalerijen in Lissewege

Kunstgalerij Fotoon Walram Romboutstraat, (tot eind deze zomer)

Kunstgalerij Den Engel, Walram Romboudtstraat 15, 8380 Brugge

Arte Latte, keramiek, Stationsstraat 3 , https://www.artelatte.be/collectie/ of facebook.com/artelatteLissewege

Wil je meer leren?

>